نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان – تماس با 09105254154

نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان - تماس با 09370676951

نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان مجموعه آسان پکیج است. شما میتوانید برای دریافت خدمات ما به راحتی با شماره 09370676951 تماس حاصل فرمایید. این مجموعه به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه نصب و تعمیر انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور در شهر گلستان شناخته می شود. شما میتوانید به راحتی برای تامین قطعه، تعمیر پکیج، سرویس ماهانه، سرویس دوره ای و یا حتی دریافت مشاوره با مجموعه ما در تماس باشید.

خرابی های رایج در پکیج های ایران رادیاتور

قدیمی ترین دستگاهی که شرکت ایران رادیاتور تولید کرده و همچنان به تولید آن البته با تکنولوژی جدید تر مشغول است پکیج ایران رادیاتور است. پکیج ایران رادیاتور بسیار پرطرفدار است و همواره یکی از گزینه های ایده آل برای خرید پکیج به شما می رود.

پکیج ایران رادیاتور همانند هر برند دیگری ممکن است مدتی پس از استفاده به یکسری خرابی ها و ایرادات برخورد کند که در این صورت شما بایستی با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گلستان تماس گرفته تا کارشناسان جهت بررسی دلیل خرابی به محل شما اعزام شوند.

برخی از موارد خرابی های پکیج ایران رادیاتور:

رسوب زدایی و اسید شویی پکیج ایران رادیاتور

یکی از موارد و نکاتی که باید شما عزیزان در امور استفاده از پکیج ها رعایت کنید به رسوب زدایی و اسید شویی دستگاه ها بر می گردد. به دلیل اینکه دائما آب داخل پکیج ایران رادیاتور جریان دارد به مرور زمان رسوب داخل لوله ها و یا حتی پمپ دستگاه به وجود می آید و کم کم عملکرد دستگاه را مختل می کند به همین دلیل شرکت نامدار سرویس، سرویس و رسوب زدایی دوره ای را به شما پیشنهاد می دهد تا هر 6 ماه یکبار دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما توسط تعمیرکاران نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان انجام شده به صورتی که تک تک قطعات دستگاه اسید شویی می شود تا عملکرد دستگاه مانند روز اول باشد و بتواند نیاز شما عزیزان را در تامین آب گرم برآورده کند.

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از خرابی برد گرفته تا خرابی دیگر قطعات. در این موقع است که شما عزیزان بایستی با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گلستان تماس گرفته تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل شما آمده و با بررسی تمامی دلایل احتمالی دلیل اصلی و قطعی روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور را پیدا کنند. هنگامی که یک دستگاه برقی روشن نمی شود مشکل در ابتدا بزرگ به نظر می رسد اما اگر تعمیرکاری که تجربه و دانش لازم را داشته باشد دستگاه شما را بررسی کند شاید اصلا مشکل بزرگ نباشد و با یک تعمیر جزئی دستگاه دوباره مانند روز اول کار کند.

نکته مهم:

شرکت ایران رادیاتور مدت هاست که پکیج های خود را به صورت دیجیتال تولید می کند به همین دلیل اگر دستگاه روشن نشد و یا ارور داد احتمال خرابی برد پکیج ایران رادیاتور نیز وجود دارد که باید توسط تکنسین نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان بررسی شود.


در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان تماس گرفته شود؟

 • در صورت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور
 • درصورت گرم نشدن رادیاتورها در پکیج ایران رادیاتور
 • در صورتی که آب مصرفی در حمام سرد و گرم میشود.
 • در صورتی که دستگاه صدای زیادی میدهد.
 • در صورت کم شدن مکرر و یا زیاد نشدن فشار بار پکیج
 • در صورت گرم نشدن برخی از رادیاتورها
 • در صورت مشاهده کد خطا و یا روشن نشدن دستگاه
 • در بالا رفتن فشار بار پکیج

در نهایت در صورت مشاهده کلیه مشکلاتی که مرتبط با پکیج های ایران رادیاتور بوده و در لیست بالا قرار داده نشده است شما می توانید به راحتی با مجموعه آسان پکیج تماس بگیرید.


در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان. تماس گرفته شود؟

در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان تماس گرفته شود؟


نکات مهم برای نگهداری و افزایش طول عمر پکیج ایران رادیاتور

 • سرویس منظم پکیج ایران رادیاتور – پکیج ایران رادیاتور خود را به صورت دوره‌ای، حداقل سالی یک بار سرویس کنید تا پکیج ایران رادیاتور در بهترین حالت قرار گیرد و دیر به دیر نیازمند تعمیر شود.
 • فشار بار پکیج را به صورت روزانه در طول دوره استفاده از پکیج، چک نمایید و فشار باید در حالت استاندارد (بین یک الی یک و نیم بار) باشد.
 • کلاهک مناسب برای دودکش استفاده کنید و مسیر دودکش پکیج ایران رادیاتور را قبل از استفاده از آن بررسی نمایید.
 • پکیج را در مکان مناسب قرار دهید برای مثال آشپزخانه، باکن و انباری بهترین مکان برای نگهداری پکیج است و به فاصله پکیج از زمین دقت فرمایید (حداقل یک الی دو متر پکیج ایران رادیاتور باید از سطح زمین فاصله داشته باشد).
 • از فیلتر مناسب استفاده فرمایید. گزینه‌هایی مانند فیلتر مغناطیسی وجود دارد که با استفاده از آن، شما رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور خود را کاهش می‌دهید.

نکته مهم در تنظیم دمای رادیاتورها در پکیج دیواری ایران رادیاتور

در گذشته افرادی که از موتورخانه استفاده می کردند عادت دارند تا تنظیم دمای محیط را با شیر رادیاتور ها انجام میدهند اما باید توجه داشت که در پکیج ایران رادیاتور این کار اشتباه است. در هنگام استفاده از پکیج دیواری همیشه دمای محیط را از روی پکیج تنظیم کنید و از شیر رادیاتورها استفاده نکنید.

به عبارت دیگر زمانی که خانه شما گرم میشود به هیچ وجه شیر رادیاتور را نبندید و حتی نصف هم نکنید بلکه شیرها همیشه کاملا باز باشند. اگر نیاز به خاموش کردن پکیج یا کاهش دمای پکیج دارید بهتر است که از روی پنل پکیج اینکار انجام شود.

به عنوان مثال در برخی از مدل های پکیج ایران رادیاتور (در سری آنالوگ) دو ولوم برای تنظیم دما وجود دارد ولوم سمت راست برای تنظیم دمای آبگرم و ولوم سمت چپی برای تنظیم دمای آب رادیاتورها است. زمانی که ولوم سمت چپی بر روی صفر قرار گیرد شوفاژها قطع میشود؛ و دیگر آبگرمی به سمت شوفاژ ها نمی رود.


دقت به علائم خرابی پکیج دیواری ایران رادیاتور

مجموعه آسان پکیج به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان. شناخته می شود. ما به عنوان یک مجموعه حرفه ای در کنار شما هستیم تا به راحتی مشکلات شما حل شود. برای حل مشکلات مربوط به پکیج ایران رادیاتور همیشه دقت کنید پکیج شما در مواردی که خراب می شود چه علائمی را نشان می دهد. تمامی پکیج های ایران رادیاتور دارای بخش هایی هستند که به شما اعلام می کنند کدام بخش های پکیج به درستی کار نمی کنند و دارای ایراد هستند.

به عنوان مثال در برخی از مدل ها در پکیج های ایران رادیاتور چراغها چشمک زن می شوند. در واقع چراغها نشان دهنده ارور دستگاه هستند. به عنوان مثال در پکیج ایران رادیاتور سری آنالوگ مثل m24ff زمانی که مشکلی در مورد فن رخ دهد ارور 40 60 80 بروز میکند .

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر گلستان مجموعه آسان پکیج

مجموعه آسان پکیج به عنوان یک مرکز تخصصی و نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر گلستان شناخته می شود. این مجموعه یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیرات لوازم خانگی با چندین سال سابقه است که به ‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.
این مجموعه با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران نمایندگی ایران رادیاتور در شهر گلستان توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات انواع پکیج و کولر گازی با برندهای خارجی و ایرانی با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیرات به‌روز در این زمینه باشد. عمیرات مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص ما در محل شما انجام می شود.

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گلستان

به دلیل خوش نام بودن و کیفیت محصولات ایران رادیاتور، مردم شهر گلستان هم مثل مردم نقاط دیگر کشور از خرید و نصب این محصولات استقبال کرده اند. به همین دلیل نیاز بود مجموعه ای در این یک نمایندگی نصب و تعمیرات حرفه ای داشته باشد. مجموعه آسان پکیج به عنوان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در شهر گلستان شناخته می شود.در نتیجه مشتریان منطقه می توانند محصولات مورد نیازشان را راحت تر و سریعتر خریداری نمایند.

همچنین از خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی و تعمیر آسان این دستگاهها و تجهیزات برخوردار شوند. اگر دستگاهی نیاز به تعمیر داشته باشد، تکنسینهای این نمایندگی در کوتاهترین زمان ممکن خود را به منزل مشتری می رسانند و دستگاه گرمایشی یا سرمایشی را بررسی و تعمیر می کنند.


خدمات فنی ارائه شده توسط اسان پکیج برای محصولات ایران رادیاتور

چنانچه قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، شهروندان می توانند از این نمایندگی، قطعه مورد نظرشان را خریداری کنند یا از طریق آن به شرکت سازنده سفارش دهند تا در زمان کمی به دستشان برسد.

نمایندگی ایران رادیاتور شهر گلستان امکان سفارش خرید و تهیه محصولات این برند را هم فراهم کرده است و شهروندان می توانند با مراجعه به سایت مجموعه با بخش پشتیبانی مجموعه آسان پکیج تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به پکیج خود را برطرف نمایند. همچنین نصب دستگاههای خریداری شده توسط افراد مجرب و آموزش دیده در این مجموعه به آسانی انجام می شود.


خدمات نمایندگی ایران رادیاتور گلستان

خدمات نمایندگی ایران رادیاتور گلستان


خدمات نمایندگی ایران رادیاتور گلستان

این نمایندگی با داشتن سالها سابقه و تجربه، تمامی خدمات مرتبط با انواع محصولات ایران رادیاتور را ارائه می کند. از جمله این محصولات می توانیم به پکیج زمینی، پکیج دیواری، رادیاتور، حوله خشک کن، کولر گازی، اتصالات گوناگون سیستمهای گرمایشی و تمام لوازم مورد نیاز برای نصب و تعمیر این دستگاهها اشاره کنیم.

نمایندگی ایران رادیاتور در شهر گلستان هم قطعات و محصولات را به فروش می رساند و هم خدمات مربوط به نصب و راه اندازی آنها را انجام می دهد. همچنین بعد از خرید این محصولات هم می توانید برای خدمات پس از فروش به این نمایندگی مراجعه کنید.


مجموعه آسان پکیج به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در شهر گلستان

گروه صنعتی ایران رادیاتور یک مجموعه باسابقه و شناخته شده در زمینه تولید انواع پکیجهای شوفاژ زمینی و دیواری، مشعل، رادیاتورهای فولادی و آلومینیومی، رادیاتور حوله خشک کن و کولرهای گازی است. این شرکت محصولات خود را مطابق با استاندارد ایران و جهان تولید می کند و به همین دلیل توانسته است به کشورهای مختلفی صادرات داشته باشد.

مجموعه آسان پکیج به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در شهر گلستان در راستای خدمت رسانی بهتر و سریعتر به همشهریان و هموطنان، برای فروش، نصب، سرویس و تعمیر محصولات این برند آمادگی کامل دارد. تکنسینها و کارشناسان این نمایندگی دوره های تخصصی لازم را گذرانده اند و با مهارت و تخصصشان، بهترین خدمات را به شما ارائه می کنند. همچنین تمامی محصولات دارای خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت و قیمت هستند. به همین دلیل می توانید با خیال راحت خرید کنید.


تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل

مجموعه آسان پکیج با داشتن تکنسین های ماهر و با تجربه این اطمینان را به شما می دهد که هرگونه عیب و ایراد در پکیج ایران رادیاتور شما به وجود آمد جای نگرانی نیست چرا که نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان با داشتن تعمیرکارانی سیار و ماهر در محل شما تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گلستان را انجام داده و همچنین نیازی به جا به جایی دستگاه خود نیز ندارید.


ارورهای پکیج ایران رادیاتور چیست و چگونه آنها را برطرف کنیم؟

کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور به شرح زیر می باشند:

 • چراغهای 40 و 30 وجود اختلال در برد کنترل
 • چراغ 70 افزایش حرارت مبدل اولیه (عموما به دلیل ایجاد رسوب)
 • چراغ 80 ترموستات حد عمل نمی‌کند.
 • چراغ های 40 و 70 فشار آب در مدار گرمایش، کم است.
 • چراغهای 40 و 80 ترموستات دود فعال شده است.
 • چراغهای 40 و 60 و 70 فن خاموش است ولی پرشر دود متصل است.
 • چراغهای 40 و 60 و 80 فن روشن است ولی پرشر دود قطع است.
 • چراغهای 40 و 70 و 80 ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است.
 • چراغهای 50 و 60 NTC گرمایش اتصال کوتاه است.
 • چراغ های 50 و 70 NTC آبگرم اتصال کوتاه است.
 • چراغهای 50 و 70 و 80 NTC گرمایش قطع است.
 • چراغ های 60 و 70 سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن
 • چراغ های 60 و 80 سیستم آنتی فریز با پمپ

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گلستان

یکی از دغدغه های مهم تمام دارندگان پکیج دیواری ایران رادیاتور زمانی که سیستم نیاز به تعمیر دارد، اطلاع از قیمت های تعمیرات پکیج است. اصطلاحا آنها می خواهند بدانند اجرت تعمیر پکیج چقدر است و چه میزان برای آنها هزینه بر است.

هزینه تعمیر پکیج در گلستان چقدر است؟

برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد؛ زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. با این حال شما نیاز نیست نگران نباشید. مجموعه اسان پکیج با داشتن تعمیرکاران مجرب و دوره دیده می تواند در مدت زمان کوتاهی پکیج شما را عیب یابی کرده و هزینه های تعمیر آن را به شما اعلام کند.

نکته قابل توجه:

مجموعه اسان پکیج به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در گلستان شناخته می شود. در نتیجه شما میتوانید با تماس با این مجموعه از تعرفه های درست و کاملا قانونی مطلع شوید. همچنین این مجموعه قطعات اصلی را در فرایند تعمیر استفاده می کند.


نمایندگی تعمیر بخاری در گلستان

آسان پکیج دارای نمایندگی نصب، راه اندازی، سرویس و خدمات پس از فروش برندهای مطرح ایران است. از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات آسان پکیج، صرفه جویی در وقت و هزینه شما گرامی می باشد. آسان پکیج به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر و نصب انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خانگی و تجاری شناخته می‌شود. تعمیر بخاری در گلستان نیز به سادگی انجام می شود. شما می توانید تنها با یک تماس به تعمیرکار متخصص ما دسترسی داشته باشید.

نمایندگی تعمیر آبگرمکن در گلستان

خدمات این مجموعه شامل نصب و راه‌اندازی و تعمیر پکیج در گلستان ، سرویس و خدمات پس از فروش انواع پکیج در گلستان ، تعمیر آبگرمکن در گلستان ، تعمیر بخاری در گلستان ، تعمیر کولر گازی در گلستان و خدمات مشابه است. این فرآیند سرویس دهی شامل ارائه خدمات تعمیر و پشتیبانی برندهای مطرح مانند ایران رادیاتور در ایران است. شما میتوانید برای تعمیر آبگرمکن در گلستان (هر دو مدل زمینی و دیواری) به راحتی با مجموعه ما تماس گرفته و از خدمات ما استفاده کنید.

تعمیر پکیج و کولر گازی تنها با یک تماس

مهمترین هدف ما در اسان پکیج، صرفه جویی در وقت و هزینه شما است. ما قادر خواهیم بود در مدت زمان کوتاهی نیروی متخصص را به محل مد نظر شما ارسال کنیم تا فرایند تعمیر و سرویس پکیج را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. همچنین شما می توانید با شماره درج شده در سایت برای دریافت مشاوره به راحتی اقدام نمایید. تیم مشاوره مجموعه آسان پکیج همگی دارای دانش و تخصص حرفه ای در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی هستند. حتی در برخی موارد افرادی که جهت دریافت خدمات تعمیر با مجموعه تماس داشته اند توسط تیم مشاورین ما رفع ایراد شده و دیگر نیازی به اعزام تعمیرکار نبوده است.

تعمیر پکیج و کولر گازی به صورت حرفه‌ای

مجموعه آسان پکیج به صورت تخصصی در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی فعالیت می‌کند. ما به عنوان یک مجموعه پیشرو متعهد هستیم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. به همین دلیل تیم ما متشکل از بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌ها است. همچنین ما بالاترین سطح کیفیت در وسایل و لوازم جانبی را ارائه می‌دهیم تا بتوانیم رضایت 100 درصد مشتریان خود را جلب کنیم. طیف بالای خدمت در شهرهای مختلف تهران، لواسان، پرند، پردیس، اسلامشهر با بیش از 1000 مشتری نشان دهنده کیفیت بالای کار ما است.

مجموعه آسان پکیج به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر و نصب انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خانگی و تجاری شناخته می‌شود. خدمات این مجموعه شامل نصب و راه‌اندازی، تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش انواع پکیج و کولر گازی است.

تعمیر پکیج و کولر گازی - آسان پکیج

خدمات ارائه شده توسط مجموعه آسان پکیج در شهر های مختلف


با توجه به نیاز مبرم مشتریان به انجام خدمات در محل، خدمات ارائه شده توسط مجموعه آسان پکیج در شهر های مختلف استان تهران و شهر های همجوار به راحتی انجام می شود. فرقی نمی کند که شما در تهران باشید یا در پردیس یا لواسان تنها کافی است که با مجموعه اسان پکیج تماس گرفته و مشکل خود را با ما مطرح کنید. کارشناسان و تکنسین های فنی این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را را برطرف کرده و راه حل های جامعی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تعمیر پکیج در اسلامشهر

فرآیند تعمیر پکیج در اسلامشهر با استفاده از متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای انجام خواهد شد. شما می‌توانید به راحتی تنها با یک تماس از خدمات و سرویس های ما بهره‌مند شوید.

تعمیر پکیج در تهران

فرقی نمی‌کند در کدام یک از مناطق تهران باشید فرآیند تعمیر پکیج در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. شما می‌توانید به راحتی با شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس گرفته و مشکل خود را با ما در میان بگذارید. ما در زمینه تعمیر و سرویس سیستم‌های خنک کننده و سیستم‌های گرمایشی منازل، ادارات، مجتمع‌های آموزشی و تجاری و غیره، تخصص لازم را داریم.

تعمیر پکیج در پرند

تعمیر پکیج در پرند تنها با یک تماس به آسانی امکان پذیر است. یکی از ویژگی‌های مجموعه آستان پکیج آشنایی با برندهای مطرح و مورد استفاده در بازار ایران است. تکنسین‌های این مجموعه دوره‌های آموزشی مختلفی را در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی گذرانده‌اند. در نتیجه ما تخصص لازم برای تعمیر و نصب و سروی مدل‌های مختلف را داریم!

تعمیر پکیج در پردیس

فرقی نمی‌کند که شما از سیستم‌های یکپارچه در مجتمع‌ها استفاده کنید و یا از سیستم‌های خانگی، فرایند تعمیر پکیج در پردیس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. مجموعه آسان پکیج می‌تواند بر اساس نیاز شما و بر اساس ساختار سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی شما بهترین سرویس و تعمیر ممکن را ارائه دهد. کافی است با این مجموعه تماس بگیرید!

آسان پکیج وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.