نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر – تماس با 09105254154

نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر - تماس با 09370676951

نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر مجموعه آسان پکیج است. شما میتوانید برای دریافت خدمات ما به راحتی با شماره 09370676951 تماس حاصل فرمایید. این مجموعه به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه نصب و تعمیر انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور در شهر نصیرشهر شناخته می شود. شما میتوانید به راحتی برای تامین قطعه، تعمیر پکیج، سرویس ماهانه، سرویس دوره ای و یا حتی دریافت مشاوره با مجموعه ما در تماس باشید.

اهمیت سرویس پکیج ایران رادیاتور

در طی سالها سرویس کاری پکیج چیزی که متوجه شدیم این است که بعضی از هموطنان عزیز ما دمای آب مصرفی حمام و رادیاتور را تا آخر زیاد میکنند داد و صرفا به دست خودشان پکیج شان را زودتر مستهلک می کنند. در شهر نصیرشهر به دلیل رسوب بالای پکیج و آبگرمکن هر ساله نیاز به بازدید و یا سرویس دارد. فراموش نکنید سرویس پکیج بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض آن در اثر خرابی های ناشی از عدم سرویس است! نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر مجموعه آسان پکیج است. پس سعی کنید درجه پکیج رو طوری تنظیم کنید که دمای آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را داشته باشد و زیاد داغ نباشه و گرم رو به ولرم باشد. همچنین دمای رادیاتورها را هم طوری تنظیم کنید که رادیاتورها گرمای مطلوب را داشته باشند.

نکته مهم:

با تنظیم دمای آب مصرفی و شوفاژ روی ماکزیمم به پکیج فشار زیادی وارد میشود و عملا کاربرد دیگری ندارد. این کار باعث می شود که عمر قطعات پکیج دیواری و بخصوص پمپ و مبدل به شدت کم خواهد شد.

خرابی های رایج در پکیج های ایران رادیاتور

قدیمی ترین دستگاهی که شرکت ایران رادیاتور تولید کرده و همچنان به تولید آن البته با تکنولوژی جدید تر مشغول است پکیج ایران رادیاتور است. پکیج ایران رادیاتور بسیار پرطرفدار است و همواره یکی از گزینه های ایده آل برای خرید پکیج به شما می رود.

پکیج ایران رادیاتور همانند هر برند دیگری ممکن است مدتی پس از استفاده به یکسری خرابی ها و ایرادات برخورد کند که در این صورت شما بایستی با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در نصیرشهر تماس گرفته تا کارشناسان جهت بررسی دلیل خرابی به محل شما اعزام شوند.

برخی از موارد خرابی های پکیج ایران رادیاتور:

رسوب زدایی و اسید شویی پکیج ایران رادیاتور

یکی از موارد و نکاتی که باید شما عزیزان در امور استفاده از پکیج ها رعایت کنید به رسوب زدایی و اسید شویی دستگاه ها بر می گردد. به دلیل اینکه دائما آب داخل پکیج ایران رادیاتور جریان دارد به مرور زمان رسوب داخل لوله ها و یا حتی پمپ دستگاه به وجود می آید و کم کم عملکرد دستگاه را مختل می کند به همین دلیل شرکت نامدار سرویس، سرویس و رسوب زدایی دوره ای را به شما پیشنهاد می دهد تا هر 6 ماه یکبار دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما توسط تعمیرکاران نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر انجام شده به صورتی که تک تک قطعات دستگاه اسید شویی می شود تا عملکرد دستگاه مانند روز اول باشد و بتواند نیاز شما عزیزان را در تامین آب گرم برآورده کند.

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از خرابی برد گرفته تا خرابی دیگر قطعات. در این موقع است که شما عزیزان بایستی با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در نصیرشهر تماس گرفته تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل شما آمده و با بررسی تمامی دلایل احتمالی دلیل اصلی و قطعی روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور را پیدا کنند. هنگامی که یک دستگاه برقی روشن نمی شود مشکل در ابتدا بزرگ به نظر می رسد اما اگر تعمیرکاری که تجربه و دانش لازم را داشته باشد دستگاه شما را بررسی کند شاید اصلا مشکل بزرگ نباشد و با یک تعمیر جزئی دستگاه دوباره مانند روز اول کار کند.

نکته مهم:

شرکت ایران رادیاتور مدت هاست که پکیج های خود را به صورت دیجیتال تولید می کند به همین دلیل اگر دستگاه روشن نشد و یا ارور داد احتمال خرابی برد پکیج ایران رادیاتور نیز وجود دارد که باید توسط تکنسین نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر بررسی شود.


در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر تماس گرفته شود؟

در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر تماس گرفته شود؟


در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر تماس گرفته شود؟

 • در صورت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور
 • درصورت گرم نشدن رادیاتورها در پکیج ایران رادیاتور
 • در صورتی که آب مصرفی در حمام سرد و گرم میشود.
 • در صورتی که دستگاه صدای زیادی میدهد.
 • در صورت کم شدن مکرر و یا زیاد نشدن فشار بار پکیج
 • در صورت گرم نشدن برخی از رادیاتورها
 • در صورت مشاهده کد خطا و یا روشن نشدن دستگاه
 • در بالا رفتن فشار بار پکیج

در نهایت در صورت مشاهده کلیه مشکلاتی که مرتبط با پکیج های ایران رادیاتور بوده و در لیست بالا قرار داده نشده است شما می توانید به راحتی با مجموعه آسان پکیج تماس بگیرید.


ارورهای پکیج ایران رادیاتور چیست و چگونه آنها را برطرف کنیم؟

کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور به شرح زیر می باشند:

 • چراغهای 40 و 30 وجود اختلال در برد کنترل
 • چراغ 70 افزایش حرارت مبدل اولیه (عموما به دلیل ایجاد رسوب)
 • چراغ 80 ترموستات حد عمل نمی‌کند
 • چراغ های 40 و 70 فشار آب در مدار گرمایش، کم است
 • چراغهای 40 و 80 ترموستات دود فعال شده است
 • چراغهای 40 و 60 و 70 فن خاموش است ولی پرشر دود متصل است
 • چراغهای 40 و 60 و 80 فن روشن است ولی پرشر دود قطع است
 • چراغهای 40 و 70 و 80 ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است
 • چراغهای 50 و 60 NTC گرمایش اتصال کوتاه است
 • چراغ های 50 و 70 NTC آبگرم اتصال کوتاه است
 • چراغهای 50 و 70 و 80 NTC گرمایش قطع است
 • چراغ های 60 و 70 سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن
 • چراغ های 60 و 80 سیستم آنتی فریز با پمپ

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نصیرشهر

یکی از دغدغه های مهم تمام دارندگان پکیج دیواری ایران رادیاتور زمانی که سیستم نیاز به تعمیر دارد، اطلاع از قیمت های تعمیرات پکیج است. اصطلاحا آنها می خواهند بدانند اجرت تعمیر پکیج چقدر است و چه میزان برای آنها هزینه بر است.

هزینه تعمیر پکیج در نصیرشهر چقدر است؟

برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد؛ زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. با این حال شما نیاز نیست نگران نباشید. مجموعه اسان پکیج با داشتن تعمیرکاران مجرب و دوره دیده می تواند در مدت زمان کوتاهی پکیج شما را عیب یابی کرده و هزینه های تعمیر آن را به شما اعلام کند.

نکته قابل توجه:

مجموعه اسان پکیج به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در نصیرشهر شناخته می شود. در نتیجه شما میتوانید با تماس با این مجموعه از تعرفه های درست و کاملا قانونی مطلع شوید. همچنین این مجموعه قطعات اصلی را در فرایند تعمیر استفاده می کند.


هزینه تعمیر پکیج در نصیرشهر چقدر است؟

هزینه تعمیر پکیج در نصیرشهر چقدر است؟


نمایندگی تعمیر بخاری در نصیرشهر

آسان پکیج دارای نمایندگی نصب، راه اندازی، سرویس و خدمات پس از فروش برندهای مطرح ایران است. از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات آسان پکیج، صرفه جویی در وقت و هزینه شما گرامی می باشد. آسان پکیج به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر و نصب انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خانگی و تجاری شناخته می‌شود. تعمیر بخاری در نصیرشهر نیز به سادگی انجام می شود. شما می توانید تنها با یک تماس به تعمیرکار متخصص ما دسترسی داشته باشید.

نمایندگی تعمیر آبگرمکن در نصیرشهر

خدمات این مجموعه شامل نصب و راه‌اندازی و تعمیر پکیج در نصیرشهر، سرویس و خدمات پس از فروش انواع پکیج در نصیرشهر، تعمیر آبگرمکن در نصیرشهر، تعمیر بخاری در نصیرشهر، تعمیر کولر گازی در نصیرشهر و خدمات مشابه است. این فرآیند سرویس دهی شامل ارائه خدمات تعمیر و پشتیبانی برندهای مطرح مانند ایران رادیاتور در ایران است. شما میتوانید برای تعمیر آبگرمکن در نصیرشهر (هر دو مدل زمینی و دیواری) به راحتی با مجموعه ما تماس گرفته و از خدمات ما استفاده کنید.

تعمیر پکیج و کولر گازی تنها با یک تماس

مهمترین هدف ما در اسان پکیج، صرفه جویی در وقت و هزینه شما است. ما قادر خواهیم بود در مدت زمان کوتاهی نیروی متخصص را به محل مد نظر شما ارسال کنیم تا فرایند تعمیر و سرویس پکیج را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. همچنین شما می توانید با شماره درج شده در سایت برای دریافت مشاوره به راحتی اقدام نمایید. تیم مشاوره مجموعه آسان پکیج همگی دارای دانش و تخصص حرفه ای در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی هستند. حتی در برخی موارد افرادی که جهت دریافت خدمات تعمیر با مجموعه تماس داشته اند توسط تیم مشاورین ما رفع ایراد شده و دیگر نیازی به اعزام تعمیرکار نبوده است.

تعمیر پکیج و کولر گازی به صورت حرفه‌ای

مجموعه آسان پکیج به صورت تخصصی در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی فعالیت می‌کند. ما به عنوان یک مجموعه پیشرو متعهد هستیم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. به همین دلیل تیم ما متشکل از بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌ها است. همچنین ما بالاترین سطح کیفیت در وسایل و لوازم جانبی را ارائه می‌دهیم تا بتوانیم رضایت 100 درصد مشتریان خود را جلب کنیم. طیف بالای خدمت در شهرهای مختلف تهران، لواسان، پرند، پردیس، اسلامشهر با بیش از 1000 مشتری نشان دهنده کیفیت بالای کار ما است.

مجموعه آسان پکیج به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر و نصب انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خانگی و تجاری شناخته می‌شود. خدمات این مجموعه شامل نصب و راه‌اندازی، تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش انواع پکیج و کولر گازی است.

تعمیر پکیج و کولر گازی - آسان پکیج

خدمات ارائه شده توسط مجموعه آسان پکیج در شهر های مختلف


با توجه به نیاز مبرم مشتریان به انجام خدمات در محل، خدمات ارائه شده توسط مجموعه آسان پکیج در شهر های مختلف استان تهران و شهر های همجوار به راحتی انجام می شود. فرقی نمی کند که شما در تهران باشید یا در پردیس یا لواسان تنها کافی است که با مجموعه اسان پکیج تماس گرفته و مشکل خود را با ما مطرح کنید. کارشناسان و تکنسین های فنی این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را را برطرف کرده و راه حل های جامعی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تعمیر پکیج در اسلامشهر

فرآیند تعمیر پکیج در اسلامشهر با استفاده از متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای انجام خواهد شد. شما می‌توانید به راحتی تنها با یک تماس از خدمات و سرویس های ما بهره‌مند شوید.

تعمیر پکیج در تهران

فرقی نمی‌کند در کدام یک از مناطق تهران باشید فرآیند تعمیر پکیج در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. شما می‌توانید به راحتی با شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس گرفته و مشکل خود را با ما در میان بگذارید. ما در زمینه تعمیر و سرویس سیستم‌های خنک کننده و سیستم‌های گرمایشی منازل، ادارات، مجتمع‌های آموزشی و تجاری و غیره، تخصص لازم را داریم.

تعمیر پکیج در پرند

تعمیر پکیج در پرند تنها با یک تماس به آسانی امکان پذیر است. یکی از ویژگی‌های مجموعه آستان پکیج آشنایی با برندهای مطرح و مورد استفاده در بازار ایران است. تکنسین‌های این مجموعه دوره‌های آموزشی مختلفی را در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی گذرانده‌اند. در نتیجه ما تخصص لازم برای تعمیر و نصب و سروی مدل‌های مختلف را داریم!

تعمیر پکیج در پردیس

فرقی نمی‌کند که شما از سیستم‌های یکپارچه در مجتمع‌ها استفاده کنید و یا از سیستم‌های خانگی، فرایند تعمیر پکیج در پردیس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. مجموعه آسان پکیج می‌تواند بر اساس نیاز شما و بر اساس ساختار سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی شما بهترین سرویس و تعمیر ممکن را ارائه دهد. کافی است با این مجموعه تماس بگیرید!

آسان پکیج وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.