نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر – تماس با 09105254154

نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر - تماس با 09370676951

نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر مجموعه آسان پکیج است. شما می توانید برای دریافت خدمات ما به راحیت با شماره 09370676951 تماس حاصل فرمایید. این مجموعه به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه نصب و تعمیر انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور در شهر نسیم شهر شناخته می شود. شما میت وانید به راحتی برای تامین قطعه، تعمیر پکیج، سرویس ماهانه، سرویس دوره ای و یا حتی دریافت مشاوره با مجموعهه ما در تماس باشید.

معرفی ایران رادیاتور

این شرکت در سال ۱۳۵۹ با ساخت رادیاتورهای آلومینیومی وارد عرصه تولید دستگاهها و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی شده است. تا پیش از آن ایران وارد کننده محض این دستگاهها بود و تخصص و باور ساخت آنها در داخل کشور وجود نداشت. این مجموعه امروزه به جز رادیاتور، محصولات متنوع دیگری را هم تولید و روانه بازار می کند.

محصولات مهم ایران رادیاتور

این شرکت هم رادیاتورهای آلومینیومی و هم فولادی تولید می کند که هرکدام ویژگیهای خاص خود را دارند. شما می توانید با توجه به ابعاد ساختمان خود، رادیاتور موردنیازتان را از نمایندگی ایران رادیاتور نسیم شهر خریداری کنید.

 • معرفی رادیاتور آلومینیومی ایران رادیاتور: این رادیاتورها در مدلها و ابعاد مختلفی ساخته می شوند. به دلیل استفاده از فلز آلومینیوم در ساخت این رادیاتورها، آنها به سرعت و با صرف انرژی کمی، گرم می شوند. آلومینیوم زنگ نمی زند و دوام بالایی دارد. این فلز به راحتی شکل و فرم می گیرد و شرکت سازنده می تواند طرحهای متنوعی را تولید کند. آلومینیوم چون سبک است، حمل و نقل راحتی دارد و به آسانی نصب می شود. این رادیاتورها همانقدر که سریع گرم می شوند، پس از خاموش شدن، زود هم سرد می شوند. به همین دلیل برای نصب در ویلاها یا مراکز اقامتی موقت مناسبند که فقط در روزهای خاصی از سال باید روشن و گرم شوند. آلومینیوم قابل بازیافت است و درصورت تخریب ساختمان یا تغییر سیستم گرمایشی، می توانید آن را بفروشید.
 • معرفی رادیاتور پانلی ایران رادیاتور: این رادیاتورها سنگین تر از رادیاتورهای آلومینیومی هستند و به همین دلیل حمل آن سخت تر است. رادیاتور پانلی قیمت کمتری نسبت به جنس آلومینیومی دارد. این رادیاتور دیرتر گرم می شود و برای رسیدن به دمای مشخص شده باید انرژی بیشتری را صرف کند. برای اینکه رادیاتور پانلی در اثر رطوبت زنگ نزند، کارخانه ایران رادیاتور آن را با یک لایه پلی استر می پوشاند تا دوام بیشتری داشته باشد.

معرفی پکیج ایران رادیاتور

پکیجها آب گرم مورد نیاز ساختمان را فراهم می کنند. این آب گرم هم برای مصرف در شستشو و حمام استفاده می شود و هم حرارت رادیاتورها را تامین می کند. باید به این نکته توجه داشت که مصرف سوخت پکیجها بهینه است و هوای گرم مطبوعی را در فضا پراکنده می کنند. پکیج های ایران رادیاتور دو مدل دیواری و زمینی دارند که می توانید براساس مساحت ساختمان و نیاز گرمایشی آن، مدل مناسب را انتخاب کنید.

 • معرفی شوفاژ زمینی: اگر مساحت ساختمانتان زیاد است، این مدل برایتان مناسب تر است. مدل زمینی یا دوگانه سوز است و یا با گاز شهری کار می کند.
 • معرفی پکیج دیواری ایران رادیاتور: این مدل برای ساختمانهایی با مساحت کم مناسبتر است و با گاز شهری یا برق کار می کند.
 • رادیاتور حوله خشک کن: یکی دیگر از محصولات این برند که می توانید آن را از نمایندگی ایران رادیاتور نسیم شهر تهیه کنید، حوله خشک کن ایران رادیاتور است. این دستگاه از لوله هایی تشکیل شده است که وقتی آب گرم از آنها عبور می کند، گرما را به محیط منتقل می کند. استفاده از حوله خشک کن در سرویس بهداشتی و حمام، به تنظیم دما کمک می کند. همچنین می توانید از آن برای خشک کردن لباسهای کوچک و حوله استفاده کنید.

نکته مهم:

حوله خشک کن وزن کمی دارد و به راحتی نصب می شود.


چرا پکیج ایران رادیاتور را انتخاب کنیم؟

 1. پکیجهای ایران رادیاتور بازدهی گرمایی بالایی دارند و با صرف انرژی کمتر، حرارت مطبوعی را در فضای اتاق منتشر می کنند.
 2. به دلیل مصرف بهینه انرژی، هم هزینه پرداختی شما در پایان هر ماه کمتر می شود و هم به محیط زیست آسیب کمتری می رسد.
 3. پکیج در سایزهای مختلفی تولید می شود و اگر بخواهید آن را در فضای کوچکی مثل بالکن نصب کنید، می توانید سایز کوچک آن را تهیه کنید.
 4. در فصل زمستان که احتمال یخ زدگی آب وجود دارد یا در تابستان که گاهی فشار آب شهری کم می شود، پکیجهای ایران رادیاتور سیستم محافظتی دارند.
 5. با خرید پکیج از نمایندگی ایران رادیاتور در شهر نسیم شهر، تکنسینها برای نصب و راه اندازی آن به صورت حضوری مراجعه می کنند و در سریعترین زمان ممکن آن را نصب می کنند.

در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر تماس گرفته شود؟

در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر تماس گرفته شود؟


خرابی های رایج در پکیج های ایران رادیاتور

قدیمی ترین دستگاهی که شرکت ایران رادیاتور تولید کرده و همچنان به تولید آن البته با تکنولوژی جدید تر مشغول است پکیج ایران رادیاتور است. پکیج ایران رادیاتور بسیار پرطرفدار است و همواره یکی از گزینه های ایده آل برای خرید پکیج به شما می رود.

پکیج ایران رادیاتور همانند هر برند دیگری ممکن است مدتی پس از استفاده به یکسری خرابی ها و ایرادات برخورد کند که در این صورت شما بایستی با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر تماس گرفته تا کارشناسان جهت بررسی دلیل خرابی به محل شما اعزام شوند.

برخی از موارد خرابی های پکیج ایران رادیاتور:

 • رسوب زدایی و اسید شویی پکیج ایران رادیاتور: یکی از موارد و نکاتی که باید شما عزیزان در امور استفاده از پکیج ها رعایت کنید به رسوب زدایی و اسید شویی دستگاه ها بر می گردد. به دلیل اینکه دائما آب داخل پکیج ایران رادیاتور جریان دارد به مرور زمان رسوب داخل لوله ها و یا حتی پمپ دستگاه به وجود می آید و کم کم عملکرد دستگاه را مختل می کند به همین دلیل شرکت نامدارسرویس، سرویس و رسوب زدایی دوره ای را به شما پیشنهاد می دهد تا هر 6 ماه یکبار دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما توسط تعمیرکاران نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر انجام شده به صورتی که تک تک قطعات دستگاه اسید شویی می شود تا عملکرد دستگاه همانند روز اول باشد و بتواند نیاز شما عزیزان را در تامین آب گرم برآورده کند.
 • روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور :روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از خرابی برد گرفته تا خرابی دیگر قطعات. در این موقع است که شما عزیزان بایستی با نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر تماس گرفته تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل شما آمده و با بررسی تمامی دلایل احتمالی دلیل اصلی و قطعی روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور را پیدا کنند. هنگامی که یک دستگاه برقی روشن نمی شود مشکل در ابتدا بزرگ به نظر می رسد اما اگر تعمیرکاری که تجربه و دانش لازم را داشته باشد دستگاه شما را بررسی کند شاید اصلا مشکل بزرگ نباشد و با یک تعمیر جزئی دستگاه دوباره همانند روز اول کار کند.

نکته مهم:

شرکت ایران رادیاتور مدت هاست که پکیج های خود را به صورت دیجیتال تولید می کند به همین دلیل اگر دستگاه روشن نشد و یا ارور داد احتمال خرابی برد پکیج ایران رادیاتور نیز وجود دارد که باید توسط تکنسین نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر بررسی شود.


در چه مواردی با نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر تماس گرفته شود؟

 • در صورت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور
 • درصورت گرم نشدن رادیاتورها در پکیج ایران رادیاتور
 • در صورتی که آب مصرفی در حمام سرد و گرم میشود.
 • در صورتی که دستگاه صدای زیادی میدهد.
 • در صورت کم شدن مکرر و یا زیاد نشدن فشار بار پکیج
 • در صورت گرم نشدن برخی از رادیاتورها
 • در صورت مشاهده کد خطا و یا روشن نشدن دستگاه
 • در بالا نرفتن فشار بار پکیج

در نهایت در صورت مشاهده کلیه مشکلاتی که مرتبط با پکیج های ایران رادیاتور بوده و در لیست بالا قرار داده نشده است شما می توانید به راحیت با مجموعه آسان پکیج تماس بگیرید.


ارورهای پکیج ایران رادیاتور چیست و چگونه آنهارا برطرف کنیم؟

کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور به شرح زیر می باشند:

 • چراغهای 40 و 30 وجود اختلال در برد کنترل
 • چراغ 70 افزایش حرارت مبدل اولیه (عموما به دلیل ایجاد رسوب)
 • چراغ 80 ترموستات حد عمل نمی‌کند
 • چراغهای 40 و 70 فشار آب در مدار گرمایش، کم است
 • چراغهای 40 و 80 ترموستات دود فعال شده است
 • چراغهای 40 و 60 و 70 فن خاموش است ولی پرشر دود متصل است
 • چراغهای 40 و 60 و 80 فن روشن است ولی پرشر دود قطع است
 • چراغهای 40 و 70 و 80 ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است
 • چراغهای 50 و 60 NTC گرمایش اتصال کوتاه است
 • چراغهای 50 و 70 NTC آب کرم اتصال کوتاه است
 • چراغهای 50 و 70 و 80 NTC گرمایش قطع است
 • چراغهای 60 و 70 سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن
 • چراغهای 60 و 80 سیستم آنتی فریز با پمپ

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر


هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نسیم شهر

یکی از دغدغه های مهم تمام دارندگان پکیج دیواری ایران رادیاتور زمانی که سیستم نیاز به تعمیر دارد، اطلاع از قیمت های تعمیرات پکیج است. اصطلاحا آنها می خواهند بدانند اجرت تعمیر پکیج چقدر است و چه میزان برای آنها هزینه بر است.

هزینه تعمیر پکیج در نسیم شهر چقدر است؟

برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد؛ زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. با این حال شما نیاز نیست نگران نباشید. مجموعه اسان پکیج با داشتن تعمیرکاران مجرب و دوره دیده می تواند در مدت زمان کوتاهی پکیج شما را عیب یابی کرده و هزینه های تعمیر آن را به شما اعلام کند.

نکته قابل توجه:

مجموعه اسان پکیج به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در نسیم شهر شناخته می شود. در نتیجه شما میتوانید با تماس با این مجموعه از تعرفه های درست و کاملا قانونی مطلع شوید. همچنین این مجموعه قطعات اصلی را در فرایند تعمیر استفاده می کند.


نمایندگی تعمیر بخاری در نسیم شهر

آسان پکیج دارای نمایندگی نصب، راه اندازی، سرویس و خدمات پس از فروش برندهای مطرح ایران است. از اهداف اصلی ما در مرکز تعمیرات آسان پکیج، صرفه جویی در وقت و هزینه شما گرامی می باشد. آسان پکیج به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر و نصب انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خانگی و تجاری شناخته می‌شود. تعمیر بخاری در نسیم شهر نیز به سادگی انجام می شود. شما می توانید تنها با یک تماس به تعمیرکار متخصص ما دسترسی داشته باشید.

نمایندگی تعمیر آبگرمکن در نسیم شهر

خدمات این مجموعه شامل نصب و راه‌اندازی و تعمیر پکیج در نسیم شهر، سرویس و خدمات پس از فروش انواع پکیج در نسیم شهر، تعمیر آبگرمکن در نسیم شهر، تعمیر بخاری در نسیم شهر، تعمیر کولر گازی در نسیم شهر و خدمات مشابه است. این فرآیند سرویس دهی شامل ارائه خدمات تعمیر و پشتیبانی برندهای مطرح مانند ایران رادیاتور در ایران است. شما میتوانید برای تعمیر آبگرمکن در نسیم شهر (هر دو مدل زمینی و دیواری) به راحتی با مجموعه ما تماس گرفته و از خدمات ما استفاده کنید.

تعمیر پکیج و کولر گازی تنها با یک تماس

مهمترین هدف ما در اسان پکیج، صرفه جویی در وقت و هزینه شما است. ما قادر خواهیم بود در مدت زمان کوتاهی نیروی متخصص را به محل مد نظر شما ارسال کنیم تا فرایند تعمیر و سرویس پکیج را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. همچنین شما می توانید با شماره درج شده در سایت برای دریافت مشاوره به راحتی اقدام نمایید. تیم مشاوره مجموعه آسان پکیج همگی دارای دانش و تخصص حرفه ای در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی هستند. حتی در برخی موارد افرادی که جهت دریافت خدمات تعمیر با مجموعه تماس داشته اند توسط تیم مشاورین ما رفع ایراد شده و دیگر نیازی به اعزام تعمیرکار نبوده است.

تعمیر پکیج و کولر گازی به صورت حرفه‌ای

مجموعه آسان پکیج به صورت تخصصی در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی فعالیت می‌کند. ما به عنوان یک مجموعه پیشرو متعهد هستیم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. به همین دلیل تیم ما متشکل از بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌ها است. همچنین ما بالاترین سطح کیفیت در وسایل و لوازم جانبی را ارائه می‌دهیم تا بتوانیم رضایت 100 درصد مشتریان خود را جلب کنیم. طیف بالای خدمت در شهرهای مختلف تهران، لواسان، پرند، پردیس، اسلامشهر با بیش از 1000 مشتری نشان دهنده کیفیت بالای کار ما است.

مجموعه آسان پکیج به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر و نصب انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خانگی و تجاری شناخته می‌شود. خدمات این مجموعه شامل نصب و راه‌اندازی، تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش انواع پکیج و کولر گازی است.

تعمیر پکیج و کولر گازی - آسان پکیج

خدمات ارائه شده توسط مجموعه آسان پکیج در شهر های مختلف


با توجه به نیاز مبرم مشتریان به انجام خدمات در محل، خدمات ارائه شده توسط مجموعه آسان پکیج در شهر های مختلف استان تهران و شهر های همجوار به راحتی انجام می شود. فرقی نمی کند که شما در تهران باشید یا در پردیس یا لواسان تنها کافی است که با مجموعه اسان پکیج تماس گرفته و مشکل خود را با ما مطرح کنید. کارشناسان و تکنسین های فنی این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل را را برطرف کرده و راه حل های جامعی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تعمیر پکیج در اسلامشهر

فرآیند تعمیر پکیج در اسلامشهر با استفاده از متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای انجام خواهد شد. شما می‌توانید به راحتی تنها با یک تماس از خدمات و سرویس های ما بهره‌مند شوید.

تعمیر پکیج در تهران

فرقی نمی‌کند در کدام یک از مناطق تهران باشید فرآیند تعمیر پکیج در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. شما می‌توانید به راحتی با شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس گرفته و مشکل خود را با ما در میان بگذارید. ما در زمینه تعمیر و سرویس سیستم‌های خنک کننده و سیستم‌های گرمایشی منازل، ادارات، مجتمع‌های آموزشی و تجاری و غیره، تخصص لازم را داریم.

تعمیر پکیج در پرند

تعمیر پکیج در پرند تنها با یک تماس به آسانی امکان پذیر است. یکی از ویژگی‌های مجموعه آستان پکیج آشنایی با برندهای مطرح و مورد استفاده در بازار ایران است. تکنسین‌های این مجموعه دوره‌های آموزشی مختلفی را در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی گذرانده‌اند. در نتیجه ما تخصص لازم برای تعمیر و نصب و سروی مدل‌های مختلف را داریم!

تعمیر پکیج در پردیس

فرقی نمی‌کند که شما از سیستم‌های یکپارچه در مجتمع‌ها استفاده کنید و یا از سیستم‌های خانگی، فرایند تعمیر پکیج در پردیس در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. مجموعه آسان پکیج می‌تواند بر اساس نیاز شما و بر اساس ساختار سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی شما بهترین سرویس و تعمیر ممکن را ارائه دهد. کافی است با این مجموعه تماس بگیرید!

آسان پکیج وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.