تعمیر پکیج در تهران – آسان پکیج – تماس با 09105254154

تعمیر پکیج در تهران – آسان پکیج – تماس با 09370676951

تعمیر پکیج در تهران با توجه به تعداد مشترکان به یکی از دغدغه های آنها تبدیل شده است. در واقع پیدا کردن تعمیرکار پکیج مجرب و منصف برای انجام کارهایی مانند عیب یابی پکیج دیواری یا تعمیر پکیج و کولر گازی کمی دشوار شده است. مطمئناٌ برای همه شما عزیزان این اتفاق افتاده است که با شروع فصل سرما با خرابی یا ایراد در پکیج دیواری محل زندگی خود رو به رو شده اید. به دلیل اینکه در این فصل اکثر تعمیرکاران پکیج حجم کاری بالایی دارند ممکن است نتوانند به مشکلات شما رسیدگی کنند. بهترین کار این است که قبل از شروع فصل سرما سرویس دوره ای پکیج خود را انجام دهید. مجموعه اسان پکیج به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیر انواع پکیج آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است.

تعمیر پکیج در تهران

تعمیر پکیج در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. امروزه شاهد نصب پکیج دیواری در اکثر آپارتمان ها هستیم. نصب راحت و آسان، اشغال فضای کمی از آشپزخانه نسبت به آب گرمکن ها، حذف بخاری و غیره از مزایای استفاده از پکیج دیواری است. در این بین با وجود امکانات و تامین آب گرم بهداشتی و آب داغ گرمایشی رادیاتورها در پکیج ممکن است دچار مشکل شود.

همچنین پکیج ها برای کارایی بیشتر و طول عمر بالاتر نیاز به سرویس دوره ای دارند. اگر شما ساکن تهران هستید قطعا برای تعمیر و سرویس دوره ای پکیج خود با تعمیر کاران زیادی مواجه شده اید. برخی از این افراد را دیگران به شما معرفی کرده اند. برخی دیگر را به وسیله پرس و جو آشنا شده اید. حال دیگر نیازی به پرس و جو نیست تنها کافیست با شماره 09370676951 تماس بگیرید تا مجموعه آسان پکیج بهترین و مجرب ترین تعمیرکار خود را به محل زندگی و یا کار شما اعزام کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن سرویس و عیب یابی پکیج شما انجام شود.

چرا باید مجموعه آسان پکیج را انتخاب کنید؟

ما در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی بهترین هستیم. معمولا هر سازمان یا شرکتی دارای ویژگی هایی می باشد که باعث می شود نسبت به دیگران دارای برتری های باشد. مجموعه آسان پکیج نیز دارای ویژگی های انحصاری است که باعث شده مشتریان زیادی به ما اعتماد کرده و سرویس و تعمیر پکیج در تهران را به ما بسپارند.

با توجه به اینکه امروزه انواع مدل های پکیج دیواری در خانه ها نصب می شود باید شما به سراغ مجموعه بروید که با انواع مدل ها و برند ها اشنایی لازم و کافی را داشته باشد. آسان پکیج به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه سرویس و تعمیر انواع مدلها و برندهای پکیج در ایران فعالیت می کند.

رقی نمی کند که دستگاه شما خارجی است یا ایرانی، شما می توانید با ما تماس گرفته و نگران حل مشکل و ایرادات پکیج خود نباشید.

تعمیر پکیج در تهران

تعمیرات پکیج دیواری تخصص ماست

تفاوتی ندارد پکیج دیواری شما به چه دلیل قابلیت عملکرد مناسب خود را از دست داده است. اگر احساس می کنید در شیر برقی پکیج ایراداتی به وجود آمده یا پکیج شما بصورت خود به خود خاموش شده است و عملکرد مناسبی ندارد، اسان پکیج با بررسی تخصصی مشکل به وجود آمده در سریع ترین زمان، اقدام به رفع آن خواهد نمود.

برخی از ویژگی های اسان پکیج:
 • دارای تخصص و تجربه کاری در زمینه تعمیر پکیج دیواری
 • سابقه زیاد در زمینه تعمیر انواع پکیج های دیواری ایرانی و خارجی
 • وقت شناس بودن تعمیرکاران پکیج دیواری و تنظیم کردن ساعت کاری خود با مشتریان
 • سرویس دهی در تمامی مناطق تهران
 • هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات پکیج دیواری (برای شفافیت کار هزینه ها در سایت درج شده است)
 • استفاده از قطعات اصلی و برند اورجینال

فرآیند تعمیر انواع پکیج در شهر تهران

در فرآیند تعمیر انواع پکیج با هر برند و ویژگی که دارند، مهمترین مرحله، عیب یابی دستگاه به شمار می رود. متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای اسان پکیج، با استفاده از دستگاه های پیشرفته و ابزار های مفید، با دقت بالا دستگاه را عیب یابی کرده و در صورت نیاز به تعمیر، قطعه مورد نظر را با بالاترین کیفیت تعمیر کند.

چنانچه تشخیص دهد که قطعات به کار رفته در پکیج دیواری و بخش‌های مختلف آن دچار ایرادات اساسی شده اند، از قطعات اصلی و برند استفاده کرده و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت اقدام به تعویض آن می کنند. بدون تردید تشخیص دقیق عیب و ایراد به وجود آمده در پکیج دیواری به شما مشتریان گرامی کمک می کند تا نتیجه ای مطلوب با هزینه ای معقول و مناسب به دست بیاورید.

سرویس پکیج به چه معنی است؟

یکی از کار هایی که به عنوان مهمترین موارد در تعمیر پکیج در تهران به شدت روی آن تاکید می شود، فرآیند سرویس و رسوب زدایی پکیج است. در زمان سرویس پکیج ممکن است برخی موارد زنگ زدگی و یا پوسیدگی جزئی روی لوله دودکش فلزی مشاهده می شود. علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دودکش است. برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.

ممکن است در هنگام استفاده از پکیج، گرمایش آب نوسان داشته باشد و یا اصلاً کار نکند. در این صورت علت مشکل مربوط به ترموستات، مسیر سیرکوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و یا فلومتر باشد. برای رفع این عیب باید از فرد ماهر و متخصص برای تعمیر پکیج کمک گرفته شود.


فرآیند تعمیر انواع پکیج در شهر تهران

فرآیند تعمیر انواع پکیج در شهر تهران


رسوب گیری در پکیج به چه معنی است؟

از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج، تعویض رسوب گیر های ورودی پکیج است، رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد از اتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود. همچنین اگر از رسوب گیر نامناسب استفاده شود عملکرد گردش آب نیز با مشکل مواجه خواهد شد، معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.

مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی ورودی پکیج می باشد، این فیلتر نیز با توجه به میزان رسوب آب شهر محل زندگی شما باید به صورت دوره ای تمیز شود، در تمیز کردن فیلتر دقت کنید تا این کار به درستی پایان پذیرد، فیلتر مدار گرمایش نیز باید کنترل شود، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.

انواع عیوب مورد نیاز به سرویس پکیج دیواری در شهر تهران

 • انباشته شدن رسوب داخل پکیج و رادیاتورها
 • وجود هوا داخل رادیاتورها و به طبع گرم نشدن کل رادیاتورها
 • انباشته شدن جرم داخل ورودی آب و خروجی رادیاتورها
 • تخلیه نشدن گاز به صورت کامل از هواکش پکیج
 • افزایش نشتی پکیج به مرور زمان
 • خراب شدن پرشر سوئیچ هوا پکیج
 • خرابی شیر تخلیه

تعمیر پکیج و کولر گازی به صورت حرفه‌ای

مجموعه آسان پکیج به صورت تخصصی در زمینه تعمیر پکیج و کولر گازی فعالیت می‌کند. ما به عنوان یک مجموعه پیشرو متعهد هستیم که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. به همین دلیل تیم ما متشکل از بهترین و مجرب‌ترین تکنسین‌ها است. همچنین ما بالاترین سطح کیفیت در وسایل و لوازم جانبی را ارائه می‌دهیم تا بتوانیم رضایت 100 درصد مشتریان خود را جلب کنیم. طیف بالای خدمت در شهرهای مختلف تهران، لواسان، پرند، پردیس، اسلامشهر با بیش از 1000 مشتری نشان دهنده کیفیت بالای کار ما است.

مجموعه آسان پکیج به عنوان یک مجموعه تخصصی در زمینه تعمیر و نصب انواع سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خانگی و تجاری شناخته می‌شود. خدمات این مجموعه شامل نصب و راه‌اندازی، تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش انواع پکیج و کولر گازی است.

تعمیر پکیج و کولر گازی - آسان پکیج

تماس با مجموعه اسان پکیج

آسان پکیج با 10 سال سابقه کار از معتبرترین و باکیفیت ترین مراکز تعمیر پکیج و کولر گازی در ایران است که خدمات خود را در شهر های تهران، پرند، پردیس، اسلامشهر، نصیر شهر، گلستان، رباط کریم، نسیم شهر و واوان ارائه می‌دهد. این مرکز با داشتن متخصص‌ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران پکیج توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار سرویس و تعمیرات را داشته باشد. تبحر و دانش فنی تکنسین های این مجموعه و انجام تعمیرات با بالاترین کیفیت سبب کسب رضایت بیشتر مشتریان گرامی در این مجموعه شده است.


سوالات متداول در خصوص تعمیر پکیج در تهران


پکیج ما روشن نمی شود؟

روشن نشدن پکیج می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد. اولین موردی که باید بررسی شود کم بودن میزان آب داخل مدار گرمایش است که احتمال دارد یا به علت نشتی در و یا ایراد در منبع انبساط پکیج باشد؛ بنابراین در صورت خاموش شدن پکیج اولین موردی که باید چک شود حداقل فشار دستگاه است که در صورت کم بودن آن دستگاه روشن نمی شود. ولی اگر دستگاه خاموش و روشن می شود باید موارد دیگر بررسی گردد.

پکیج ما گرم نمی کند؟

یکی از دلایل گرم نشدن آب پکیج ممکن است بخاطر خرابی فلوسوئیچ آن باشد. زمانی که شیر آب گرم را باز می کنید نشانگر پکیج شروع به چشمک زدن می کند و اگر گرم نشدن آب به علت خرابی فلوسوئیچ باشد این نشانگر دیگر عمل نمی کند. یکی دیگر از دلایلی که ممکن است باعث گرم نشدن آب پکیج شود خراب شدن سنسور دما پکیج است. زمانی که آب گرم باز می شود فلوسوئیچ باز شدن آب را تشخیص می دهد و پکیج روشن می شود. درصورتی که دمای آب کمتر از میزان تنظیم شده برد باشد پکیج روشن می شود که در صورت خراب بودن سنسور دما دمای آب برای پکیج قابل تشخیص نخواهد بود و پکیج روشن نمی شود.

دمای آب گرم در پکیج پایین است؟

دمای پایین آب پکیج ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از دلایل آن ممکن است بخاطر خرابی فلوسوئیچ باشد که در این صورت دمای آب به درستی برای برد ارسال نمی شود و ارتفاع شعله پکیج کاهش می یابد. علت بعدی ممکن است بخاطر نوسانات فشار آب باشد که باعث می شود پکیج به درستی کار نکند. مورد بعدی که باید در نظر گرفته شود احتمال خرابی سنسور دما است که در صورت خرابی دمای آب را به درستی تشخیص نداده و باعث نوسانات دمای آب گرم می شود. دلیل بعدی رسوب گرفتن مبدل های دستگاه است که باعث می شود تا دمای آب حد تنظیم شده نرسد و در این صورت باید مبدل باز شود و با اسید شویی رسوب های آن گرفته شود.

پکیج صدای زیادی دارد؟

گاهی اوقات ممکن است پکیج، صدای زیادی تولید کند. علت آن، عدم تنظیم شیر برقی گاز دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی است. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود. حتی الامکان، شیر برقی گاز دستگاه، تنظیم گردد. در صورتی که مبدل، تغییر شکل داده باشد، حتماً باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.

آسان پکیج وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است. طراحی، تولید و سئو توسط مجموعه داده کاوان دینا انجام شده است.